Grunnutdanning i film - Nettbasert med samlinger
Timeplan høst 19
uke dato dag 1730-2100 INFO
35 26.aug Man
27.aug Tir
28.aug Ons
29.aug Tor
30.aug Fre
31.aug
1.sep
36 2.sep Man Praktisk informasjon & gjør deg kjent i det digitale klasserommet Tilgang til læringsplattformen
3.sep Tir
4.sep Ons Forberedelser før samling Tilgang til læringsplattformen
5.sep Tor
6.sep Fre
7.sep
8.sep
37 9.sep Man
10.sep Tir
11.sep Ons
12.sep Tor
13.sep Fre Samling 1 - Dag 1: Introduksjon til utdanningen - Oppstart Teknikk & Audiovisuell historiefortelling kl 09.00 - 18.00 OSLO KULTURNATT
14.sep Samling 1 - Dag 2: Kamerateknikk & Klipp kl 10.00 - 18.00 + Sosialt arrangement på kveldstid
15.sep Samling 1 - Dag 3: Audiovisuell historiefortelling kl 09.00 - 17.00
38 16.sep Man TK (KJO) Kamera & Kamerabruk
17.sep Tir
18.sep Ons TK (IGU) Klipp
19.sep Tor
20.sep Fre
21.sep
22.sep
39 23.sep Man AHF (VPA) Historiefortelling & Dramaturgi
24.sep Tir
25.sep Ons TK (KJO) Kamera & Kamerabruk
26.sep Tor
27.sep Fre
28.sep
29.sep
40 30.sep Man TK (IGU) Klipp
1.okt Tir
2.okt Ons TK (GSK) Lyd
3.okt Tor
4.okt Fre
5.okt
6.okt
41 7.okt Man TK (KJO) Kamera & Kamerabruk
8.okt Tir
9.okt Ons TK (IGU) Klipp
10.okt Tor
11.okt Fre
12.okt
13.okt
42 14.okt Man TK (KJO) Lys
15.okt Tir
16.okt Ons TK (GSK) Lyd
17.okt Tor
18.okt Fre
19.okt
20.okt
43 21.okt Man AHF (ATR) Idéutvikling
22.okt Tir
23.okt Ons TK (GSK) Lyd
24.okt Tor
25.okt Fre
26.okt
27.okt
44 28.okt Man TK (KJO) Lys
29.okt Tir
30.okt Ons AHF (VPA) Historiefortelling & Dramaturgi
31.okt Tor
1.nov Fre
2.nov
3.nov
45 4.nov Man AHF (GST) Mise-én-scene
5.nov Tir
6.nov Ons BF (KRV) Forretningsdrift
7.nov Tor
8.nov Fre Samling 2 - Dag 1: Praktisk produksjon & besøk til bransjeaktører kl 09.00 - 18.00 + Sosialt på kveldstid
9.nov Samling 2 - Dag 2: Teknikk kl 10.00 - 18.00
10.nov Samling 2 - Dag 3: Teknikk & Audiovisuell historiefortelling kl 09.00 - 17.00 NB: Utdeling av arbeidskrav i teknikk - Innlevering i uke 48
46 11.nov Man
12.nov Tir
13.nov Ons AHF (ATR) Idéutvikling Veiledning arbeidskrav
14.nov Tor
15.nov Fre
16.nov
17.nov
47 18.nov Man
19.nov Tir
20.nov Ons PP (MKR) Praktisk produksjon Veiledning arbeidskrav
21.nov Tor
22.nov Fre
23.nov
24.nov
48 25.nov Man
26.nov Tir
27.nov Ons TK (IGU) Klipp Veiledning arbeidskrav
28.nov Tor
29.nov Fre
30.nov
1.des DEADLINE ARBEIDSKRAV TEKNIKK
49 2.des Man
3.des Tir
4.des Ons AHF (ATR) Filmhistorie Utdeling oppgave filmanalyse
5.des Tor
6.des Fre
7.des
8.des
50 9.des Man
10.des Tir
11.des Ons BF (KRV) Forretningsdrift
12.des Tor
13.des Fre
14.des
15.des
51 16.des Man AHF (ATR) Filmhistorie Innlevering & gjennomgang av film analyse
17.des Tir
18.des Ons
19.des Tor JULEFERIE
20.des Fre JULEFERIE
21.des
22.des
Fag Fag Lærere / fotografer
PU Porteføljeutvikling // Personlig veiledning DHE - Damian Heinisch
BK LY2 Lyssetting 2 LMA - Laara Matsen
WS DM2 Digitalt Mørkerom 2 KBR - Kjell Brustad
FY BB Bevegelig bilde MMO - Mikkel Moxness
DM WS Workshops EFY - Espen Fyksen
LPR - LP Lorentzen
LY ADM - Administrasjonen
IHE - Inge Helland
Rom GST - Gjest
T1-T3 T1 - T2 Teorirom 2.etg
D1-D2 T3 Teori 2. etg i andre del av bygget
S1-S3 S1-S2 Studio 1.etg
S3 Studio 2.etg
D1 Datarom 2.etg
A1 Auditorium 2 etg (v Treider Jus)