Fotografi deltid, FOKA-H
Timeplan høst
uke dato dag 1730-2100 INFO
35 26.aug Man
27.aug Tir
28.aug Ons STUDIESTART 101 (CHA, LMA, ADM) T2 Introduksjon til studiet kl 17.00 + Portefølje leksjon 1 kl 17.30
29.aug Tor
30.aug Fre Fadderuke kick-off på skolen fra kl 16.00 - Felles BN & SoFI!
31.aug Fadder-helg for nye studenter -Fotorebus - Visning & fest på kveldstid! Fadderuke! Fotorebus på dagtid & felles fest på kveldstid
1.sep Fadder-helg for nye studenter!
36 2.sep Man INTRO TIL SKOLEN (ADM, STUD, EFU) T1, S1, S2 Psykososialt miljø - Canvas - Rutiner & studioinnføring - Fotografering til studentkort
3.sep Tir
4.sep Ons KK 101 (LPR) T3 Leksjon 1 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
5.sep Tor
6.sep Fre
7.sep
8.sep
37 9.sep Man KK (LPR) T2 Leksjon 2
10.sep Tir
11.sep Ons PU (CHA) T2 Leksjon 2 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
12.sep Tor
13.sep Fre Andre arrangement: Oslo Kulturnatt & Åpning Fotobokfestivalen
14.sep
15.sep
38 16.sep Man KK (LPR) T2 Leksjon 3
17.sep Tir
18.sep Ons DM 101 (CFH) D1 Leksjon 1 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
19.sep Tor ELVELANGS I FAKKELLYS KL 20.00 + Studentservice kl. 16.00 - 19.00
20.sep Fre
21.sep
22.sep
39 23.sep Man KK (LPR) T1 Leksjon 4
24.sep Tir
25.sep Ons DM (CFH) D1 Leksjon 2 NB: KLASSENS TIME (ADM) KL 17.00 - Valg av studentstyrerepresentant Studentservice kl. 16.00 - 19.00
26.sep Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
27.sep Fre
28.sep
29.sep
40 30.sep Man KK (LPR) T2 Leksjon 5
1.okt Tir
2.okt Ons LY 101 (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 1 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
3.okt Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
4.okt Fre
5.okt
6.okt
41 7.okt Man PU (CHA) T1 Leksjon 3
8.okt Tir
9.okt Ons DM (CFH) D1 Leksjon 3 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
10.okt Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
11.okt Fre
12.okt
13.okt
42 14.okt Man KK (LPR) T2 Leksjon 6
15.okt Tir
16.okt Ons BK 101 (BEK) T2 Leksjon 1 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
17.okt Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
18.okt Fre
19.okt KK (LPR) T1, S1, S2, S3 Leksjon 7 & 8 OBS: 10.00 - 18.00!
20.okt
43 21.okt Man LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 2
22.okt Tir
23.okt Ons DM (CFH) D1 Leksjon 4 NB: KLASSENS TIME (LMA) kl 17.00 - Midtveistreff Studentservice kl. 16.00 - 19.00
24.okt Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
25.okt Fre FELLES HALLOWEENFEST FOR BILDER NORDIC OG SOFI PÅ 19.00-23.00!
26.okt
27.okt
44 28.okt Man BK (BEK) T1 Leksjon 2
29.okt Tir
30.okt Ons DM (CFH) D1 Leksjon 5 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
31.okt Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
1.nov Fre FELLES HALLOWEENFEST FOR BILDER NORDIC OG SOFI PÅ 19.00-23.00!
2.nov
3.nov
45 4.nov Man PU (CHA) T2 Leksjon 4
5.nov Tir
6.nov Ons DM (CFH) D1 Leksjon 6
7.nov Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
8.nov Fre
9.nov
10.nov
46 11.nov Man LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 3
12.nov Tir
13.nov Ons BK (BEK) T2 Leksjon 3 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
14.nov Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
15.nov Fre
16.nov
17.nov
47 18.nov Man DM (GST) D1 Leksjon 7 Gjesteforeleser Lightroom: Anne Helene Gjelstad NB: Klassens time kl 17.00!
19.nov Tir
20.nov Ons PU (CHA) T1 Leksjon 5 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
21.nov Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
22.nov Fre
23.nov
24.nov
48 25.nov Man LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 4
26.nov Tir
27.nov Ons BK (BEK) T2 Leksjon 4 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
28.nov Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
29.nov Fre
30.nov
1.des
49 2.des Man DM (CFH) D1 Leksjon 8 JULEVERKSTED på skolen fra kl 16.00! (TIPS: Ta vare på alle feilprint & bruk de til jule-lenker!)
3.des Tir
4.des Ons PU (CHA) T1 Leksjon 6 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
5.des Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
6.des Fre
7.des
8.des
50 9.des Man LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 5
10.des Tir
11.des Ons BK (BEK) T2 Leksjon 5 Studentservice kl. 16.00 - 19.00
12.des Tor Studentservice kl. 16.00 - 19.00
13.des Fre
14.des LY (DHE) S1, S2, S3 Leksjon 6 + 7 UTENDØRS kl 10.00 - 18.00
15.des
51 16.des Man PU (CHA) T1 Leksjon 7 OBS: KLASSENS TIME (ADM) kl 17.00 - Midtveisevaluering
17.des Tir
18.des Ons FELLES JULEFEST FOR HELE BILDER NORDIC PÅ KVELDSTID!
19.des Tor JULEFERIE
20.des Fre JULEFERIE
21.des
22.des
Fag Fag Lærere / fotografer
PU PU KK Kamera og kamerabruk CHA - Chris Harrison
BK BK DM Digitalt Mørkerom EFU - Erik Fuglseth
WS WS LY Lyssetting LMA - Laara Matsen
FY FY PU Porteføljeutvikling CFH - Calle Huth
DM DM BK Bildekommunikasjon BEK - Bård Ek
KK KK FY Fotograf som yrke RSA - Robert Sannes
LY LY WS Workshop JPI - Julie Pike
LBE - Linda Bournane Engelberth
Rom AVA - Anna Vaagland
T1-T3 T1-T2 T1 - T2 Teorirom 2. etg IHE - Inge Helland
D1-D2 T3 T3 Teori 2. etg i andre del av bygget ADM - Administrasjonen
S1-S3 S1, S2 S1-S2 Studio 1. etg GST - Gjesteforeleser
S3 S3 Studio 2. etg Trude Mohn King - advokat, spesialist i opphavsrett
D1 D1 Datarom 2. etg
A1 A1 Auditorium i gangen 2. etg (v Treider Jus)
Apne klasser Fellesundervisning hele skolen