FOTO2
Timeplan høst
uke dato dag 1730-2100 INFO
35 26.aug Man
27.aug Tir
28.aug Ons STUDIESTART 101 (DHE, AD.M, LMA) T1 Introduksjon til studiet kl 17.30 + Portefølje leksjon 1 kl 18.00
29.aug Tor
30.aug Fre
31.aug
1.sep
36 2.sep Man INTRO TIL SKOLEN (A.DM, S.TUD, E.FU) T.2, S.1, S.2 Psykososialt miljø - Canvas - Rutiner & studioinnføring - Fotografering til studentkort
3.sep Tir
4.sep Ons PU (LMA) T1 Leksjon 2
5.sep Tor
6.sep Fre
7.sep
8.sep
37 9.sep Man
10.sep Tir
11.sep Ons KI (LMA) T1 Leksjon 1 - shaping ideas/ Writing for Photographers
12.sep Tor
13.sep Fre Andre arrangement: Oslo Kulturnatt - Utstilling, loppemarked og signering av bøker med Damian Heinisch!
14.sep WS (CHA) T1, T2 To dagers mini-workshop Printing 09:00-16:00
15.sep WS (CHA) T1, T2 To dagers mini-workshop Printing 09:00-16:00
38 16.sep Man LY2 (EFU) S1, S2, S3 Leksjon 1
17.sep Tir
18.sep Ons PU (LMA) T1 Leksjon 3 Ekstra Canvas-gjennomgang i D1 for de som ønsker ny innføring -16:30 -17:30
19.sep Tor Ekstra Canvas-gjennomgang i D1 for de som ønsker ny innføring -16:30 -17:30
20.sep Fre
21.sep
22.sep
39 23.sep Man
24.sep Tir
25.sep Ons DM2 (MMO) D4 Digital Darkroom troubleshooting and a dvanced Technique
26.sep Tor Andre arrangement: Elvelangs i fakkellys
27.sep Fre
28.sep
29.sep
40 30.sep Man PU (LMA) T1 Leksjon 4 Studentstyre-møte 16:00
1.okt Tir
2.okt Ons
3.okt Tor
4.okt Fre
5.okt
6.okt
41 7.okt Man WS (JPI) T2 Pricing your work and approaching the industry NB: kl 17:00-18:30
8.okt Tir
9.okt Ons Mørkeromskurs (DHE) kl 17.00 T3
10.okt Tor
11.okt Fre
12.okt WS (DHE) Storformat NB: Gruppevis oppmøte i studio NUUK, Vogtsgata 64
13.okt WS (DHE) Storformat NB: Gruppevis oppmøte i studio NUUK, Vogtsgata 64
42 14.okt Man WS (DHE) T1 Storformat NB: feedback
15.okt Tir
16.okt Ons PU (DHE) T3 Leksjon 5
17.okt Tor
18.okt Fre
19.okt
20.okt
43 21.okt Man
22.okt Tir
23.okt Ons DM (LSO) D4 InDesign - Layout & Design av portefølje + PDF
24.okt Tor
25.okt Fre
26.okt
27.okt
44 28.okt Man LY2 (EFU) S1, S2, S3 Leksjon 2
29.okt Tir
30.okt Ons PU (DHE) T1 Leksjon 6
31.okt Tor
1.nov Fre FELLES HALLOWEENFEST FOR BILDER NORDIC OG SOFI 19.00-23.00!
2.nov BK2 (RSA) T1 Leksjon 1
3.nov BK2 (RSA) T1 Leksjon 2
45 4.nov Man BK2 (RSA) T1 Leksjon 3
5.nov Tir
6.nov Ons PU (DHE) T1 Leksjon 7
7.nov Tor
8.nov Fre
9.nov
10.nov
46 11.nov Man WS (GST) T1 WORKSHOP JAN ROSSEEL
12.nov Tir
13.nov Ons WS (GST) T1 WORKSHOP JAN ROSSEEL
14.nov Tor
15.nov Fre
16.nov
17.nov
47 18.nov Man
19.nov Tir
20.nov Ons BK2 (RSA) T2 Leksjon 4
21.nov Tor
22.nov Fre
23.nov
24.nov
48 25.nov Man WS (GST) T1 WORKSHOP Camilla Jensen
26.nov Tir
27.nov Ons PU (LMA) T1 Leksjon 8
28.nov Tor
29.nov Fre
30.nov
1.des
49 2.des Man
3.des Tir
4.des Ons PU (DHE) T2 Leksjon 9
5.des Tor
6.des Fre
7.des WS (GST) T1 WORKSHOP Camilla Jensen
8.des WS (GST) T1 WORKSHOP Camilla Jensen
50 9.des Man WS (GST) T1 TBD
10.des Tir
11.des Ons DM (MMO) D4 Leksjon 15 - Ønskeleksjon: Husk å sende inn ønsker om repetisjon
12.des Tor
13.des Fre
14.des
15.des
51 16.des Man
17.des Tir PU (LMA, DHE) T1 REVIEW OBS: KLASSENS TIME (ADM) kl 17.00 - Midtveisevaluering
18.des Ons FELLES JULEFEST FOR HELE BILDER NORDIC PÅ KVELDSTID!
19.des Tor JULEFERIE
20.des Fre JULEFERIE
21.des
22.des
Fag Fag Lærere / fotografer
PU Porteføljeutvikling // Personlig veiledning DHE - Damian Heinisch
BK LY2 Lyssetting 2 LMA - Laara Matsen
WS DM2 Digitalt Mørkerom 2 KBR - Kjell Brustad
FY BB Bevegelig bilde MMO - Mikkel Moxness
DM WS Workshops EFY - Espen Fyksen
LPR - LP Lorentzen
LY ADM - Administrasjonen
IHE - Inge Helland
Rom GST - Gjest
T1-T3 T1 - T2 Teorirom 2.etg
D1-D2 T3 Teori 2. etg i andre del av bygget
S1-S3 S1-S2 Studio 1.etg
S3 Studio 2.etg
D1 Datarom 2.etg
A1 Auditorium 2 etg (v Treider Jus)